שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות
שאלה מצוינת. באמת לא כל מי שסובל מעודף משקל, מאופיין בשומן באזור הבטן...
אם אתה מבין כי השומן הבטני מציק לך ופעולות פשוטות כמו לשרוך נעלים דורשות ממך מאמץ עילאי, אז התשובה לשאלתך היא כן. אבל ה - כן הוא לא חד משמעי היות שיש מס' גורמים אשר יכולים למנוע את הצלחת התוכנית כמו למשל בעיות רפואיות מסובכות ועוד.. התוכנית מיועדת בעיקר למי שרוצה להוריד את השומן הבטני ולאזן את הגוף ( לאזן מחלות כרוניות כמו סוכרת ו לחץ דם גבוה). למי שרוצה להרגיש טוב עם עצמו ומוכן להתאמץ בשביל זה. אם אתה עונה על אחת מהסעיפים הללו, אתה מוכן להתחיל. בסופו של דבר התהליך הזה תלוי בך, בכמות האימונים וההתמדה בתזונה לפי התוכנית שהותאמה לך כמו גם העמידה ביעדים שקבענו מראש, האימונים והטיפולים לא מסובכים הם רק דורשים שיתוף פעולה וללא ספק התוצאה תהיה מתגמלת עד מאוד .
שאלה טובה. כל מי שכבר עבר מספר רב של דיאטות מתחבט בה. וזה בדיוק מה שהביא אותי ליצור את השיטה, כדי לעזור לעצמי אחת ולתמיד לרדת במשקל ולהישאר במשקל הרצוי כבר שנה. אחרי שזה הצליח לי, הבנתי שאני יכול לעזור לעוד אנשים הסובלים משומן בטני.
השיטה שלי תעבוד כי אני הייתי שם, אני התאמנתי 15 שנה פעמיים בשבוע והבטן לא ירדה. עד שגילתי את השיטה הנכונה ושכללתי אותה כמטפל בכל תחומי הליווי, תמיכה בקשיים ולימוד בנפילות שילוב של מס' טכניקות עיסוי ודיקור עם קביעת יעדים ... מה שאין באף תוכנית אחרת.
זו תוכנת של 10 שבועות ... אז תהיה בטוח שלא רק שהיא עובדת אלא שהיא אפקטיבית וסופר פרקטית .
יופי של שאלה, אפילו מצוינת. באמת, כמה זה כבר יכול להיות מסובך לרדת כמה קילוגרמים במשקל ולמה צריך לגבות על זה סכום מעין זה... אז בוא נעשה רשימה. כמה סוגי דיאטות עשית עד היום? כמה זה עלה לך במצטבר? וכמה קילוגרמים ירדת ועלית חזרה כמו יויו?
ומדוע? כי כדי שהדיאטה תצליח נדרשים 3 תנאים קריטיים: תמיכה צמודה, במיוחד בשעות השבירה הקשות, חיזוק נפשי ורוחני, כי ירידה פיזית מחייבת כיוון מחדש של המחשבה וההתייחסות לאוכל ולגוף שלך, שינוי בסוגי הפעילות הגופנית ועוד אלמנטים שהכנסתי כדי לשדרג את ההצלחה הטיפולית כמו עיסויים ודיקור ודמיון מודרך.. בכל אלה ועוד אני מטפל בשיטה שפיתחתי, ואני מלווה אותך צמוד...
כמו כן אין עוד תוכנת שמתחייבת ב 10 שבועות להורדה של 2-7 ס"מ בהיקף. ההבנה היא שאתם משלמים פחות ממה שהייתם צריכים וזה רק בגלל שאתם מגיעים לאחר שקראתם את המאמרים על השומן הבטני וניסיתם ליישם אותם – אתם יודעים שזה עובד.

אל תתנו לכאב לנהל לכם את החיים:
 הבריאות שלכם זה הייעוד שלי

תנו לי לעזור לכם להעלים את הכאב

צרו קשר: gilberghealth@gmail.com

התקשרו עכשיו:  052-555-6960